Poszukiwania zimowych niespodzianek

bałwan
Jak kiedyś pisaliśmy, mieć park przy osiedlu to naprawdę wspaniała sprawa. A jeśli w parku dużo się dzieje, to radość jest jeszcze większa.

Odkąd park Nadolnik w Poznaniu przeszedł rewitalizację, przyciąga wielu amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. Codziennie można tu spotkać dorosłych ćwiczących na urządzeniach plenerowej siłowni, a dzieci – szalejące na nowym, bogato wyposażonym placu zabaw.
W pierwszym tygodniu ferii park będzie dla najmłodszych poszukiwaczy areną zimowych niespodzianek. Animatorzy, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem dzieci, wyposażeni m.in. w sztuczny śnieg i balony udowodnią, że ferie w mieście nie muszą być nudne i nawet jeśli aura nie sprzyja, można ulepić bałwana i stoczyć bitwę na śnieżne kulki. A to nie wszystko. Każdego dnia, od soboty (14.02.) do piątku (20.02), w godzinach od 10 do 16 przewidziano szereg atrakcji, np. latanie na miotle, wyścig na ogromnych nartach, przygotowanie biżuterii i balonowych kreacji oraz inne gry i zabawy zręcznościowe. W przerwie będzie można doładować akumulatory i posilić się kanapkami, pączkami oraz wypić ciepłą herbatę. Jeśli pogoda nie będzie rozpieszczać uczestników zabawy, przeniosą się oni do parafialnej salki nieopodal parku Nadolnik.
Organizatorem ferii jest SP nr 45, a my – jej partnerem. Mamy nadzieję, że organizacja ferii w parku będzie strzałem w dziesiątkę.
Życzymy dobrej zabawy!