Ech! Mieć widok na park

Nadolnik
Lokalizacja to jeden z ważniejszych aspektów brany pod uwagę podczas poszukiwania mieszkania. Marzeniem kupujących jest zaciszna i zielona okolica, z której łatwo i szybko można dojechać do centrum miasta. Zdarza się, że w rejonach śródmiejskich czy w ich bliskim sąsiedztwie są takie tereny. Kiedyś zdominowane przez inne funkcje, rzadko mieszkaniowe. Miejsca te, powoli odkrywane na nowo, bardzo dobrze nadają się pod nowe budownictwo. Niestety takich lokalizacji w miastach nie ma wiele.
Bywa też, że rejony poza ścisłym centrum mogą pochwalić się unikalnym położeniem. Niezaprzeczalnym atutem powstających tam osiedli jest właśnie lokalizacja wśród zieleni, a jednocześnie umożliwiające szybki dojazd do centrum. Inwestycje w takich kwartałach od razu stają się pożądanym miejscem do zamieszkania.
W Poznaniu takim rejonem są Zawady w dzielnicy Nowe Miasto. To miejsce zarówno dobrze skomunikowane z centrum miasta, jak i oferujące rozległe tereny zielone. Za oknem osiedla Na Smolnej jest bowiem park Nadolnik. Zieleń parkowa wręcz wchodzi do mieszkań. A park jest piękny – zachwyca starodrzew, uroczy staw, rzeczka czy trawiaste, zielone polany. Nadolnik każdemu oferuje coś miłego. Są ścieżki spacerowe i rowerowe, nowoczesny plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna. A to wszystko kilka minut jazdy samochodem od centrum.
To bez wątpienia jedna z lepszych lokalizacji dla miłośników spokoju i obcowania z przyrodą, którzy chcą mieć jednocześnie pewność, że śródmieście z jego atrakcjami i szybkim tempem życia jest niedaleko.

3 komentarzy do “Ech! Mieć widok na park

Brak komentarzy