Najdziwniejsze pomysły na aranżację wnętrza mieszkania

Czy jesteście znudzeni ostatnio coraz bardziej popularnym skandynawskim minimalizmem? Nie macie pomysłu, jak ciekawie urządzić swoje mieszkanie, by uniknąć wszechobecnej sterylnej bieli, naznaczonej hebanowymi akcentami? Oto kilka pomysłów, które pozwolą Wam wygonić nudę ze swojego lokum i sprawić, by codziennie stanowiło ono dla Was atrakcję.

Akwarium, akwarium i jeszcze raz akwarium

W postaci łuku ozdobnego nad łóżkiem, umiejscowione w spłuczce toaletowej czy umywalce. Patrzenie na kolorowe rybki podobno potrafi przynieść głębokie uczucie relaksu. Jakiż inny stan jest bardziej pożądany w miejscu, jakim jest Wasza prywatna przestrzeń?

Akwarium – Pixabay.com/ ParentRap

 

Moja prywatna plaża

A właściwie jej najbardziej istotny element. Piasek. Siądź wygodnie przed biurkiem, zanurz zmęczone  po całym dniu stopy w złocistym podłożu. Opcja dla osób nieposiadających kotów! Istnieje ryzyko, że zwierzaki urządzą sobie kuwety na środku pokoju.

Piasek – commons.wikimedia.org/ Damien du Toit

 

Pobujamy się?

Przy okazji zjemy obiad. Jak? Dzięki bujanemu stołowi. Ten wynalazek opracowany przez designerów z Londynu pozwala zasiąść przy stole na podwieszonych na specjalnym stelażu huśtawkach. Doskonałe rozwiązanie przełamujące rutynę spożywania posiłków z rodziną i przyjaciółmi.

 

Huśtawka – commons.wikimedia.org/ Ramzy Muliawan

 

Ping-pongowe drzwi

Jeden ruch i służący dotychczas jako drzwi stół do ping-ponga jest do Waszej dyspozycji. Doskonała okazja do rekreacji i zacieśniania więzi ze współlokatorami zamknięta w kompaktowej i funkcjonalnej formie!

Ping-pong – Flickr.com/ Tobias Fraenzel

 

3 komentarzy do “Najdziwniejsze pomysły na aranżację wnętrza mieszkania

  1. Uważam, że ping-pongowe drzwi wcale nie są dziwne, tylko że są genialne! 😀 Bez względu na to jak małe mamy pokoje, możemy się dobrze bawić. Jestem jak najbardziej za. 😀
    Co do akwarium, to jako właściciel małego akwarium umiejscowionego w salonie, przyznaje że mało co tak odpręża człowieka jak patrzenie się na pływające rybki.

  2. Do mnie przemówiły jedynie ping pongowe drzwi, ale to też raczej dla tych, którzy się tym pasjonują, bo nie wyglądają one zbyt pięknie 😛 No ale… zawsze to jakiś pomysł i urozmaicenie 😀

  3. Zdecydowanie nie w moim guście. Wolę piasek i huśtawki na zewnątrz 🙂 Osobiście preferuję skandynawski minimalizm. Nie mniej jednak jestem pod wrażeniem pomysłu na taką aranżację.

Brak komentarzy